KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487079

nr 1248 7079

Oidentifierad konstnär. Barn på äng. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm

Utrop:

600 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:11:19